O nas

Działamy od połowy 2013 roku. Zaczynaliśmy wyłącznie od robienia koszulek na zamówienie, co – trzeba przyznać – z początku przynosiło różne efekty, ale wraz z nabieranym doświadczeniem było coraz lepiej, aż wyrobiliśmy sobie uznaną markę. Zawsze jednak marzeniem (oraz – biorąc pod uwagę, że opis ten mogą czytać rozmaici nasi znajomi – mgliście nakreślonym planem na niekreśloną przyszłość) było uruchomienie sklepu internetowego z własnymi nadrukami. Skoro ma się fajne (oraz głupie, ale to się często w ogóle nie wyklucza) pomysły, to warto je wykorzystać, a czasem nawet pokazać szerszej publiczności. Zawsze jednak stawały na przeszkodzie rozmaite raz to kłody rzucane, raz to dołki kopane i dalej nic by z tego nie było, gdyby nie to, że zespół, składający się początkowo ze mnie, zwanego w niektórych kręgach “Oryginalnym Harasimowiczem”, dołączyła Świerzak, znana we wcześniej wzmiankowanych kręgach jako “Świerzak”. Do mojej umiejętności wymyślania głupich rzeczy, zapisywania wszystkiego w kilku miejscach i opracowywania grafiki metodami geometryczno-matematycznymi dołączyła umiejętność postawienia dwóch podobnych do siebie kresek bez użycia narzędzi oraz kontakt ze światem rzeczywistym. W efekcie powstało sporo fajnych grafik, rumienców zaś nabrał wybór dostępnych krojów i rodzajów odzieży, ponieważ – podobno – nie wszyscy lubią chodzić w tanich, męskich t-shirtach.

Nasza w tym głowa, żeby te fajne grafiki i fajne ciuchy odpowiednio ze sobą połączyć. Nie ma co przynudzać stroną techniczną (od tego jest dział “Techniki”), ale w skrócie powiem, że większość nadruków wykonujemy metodą, która umożliwia stosowanie ciekawych efektów wizualnych, ale przede wszystkim wymaga sporo ręcznej roboty – każda koszulka czy bluza ma więc w pewnym sensie indywidualny charakter, to nie jest bezduszna, maszynowa, taśmowa produkcja. Same projekty też tworzymy we własnym zakresie, oczywiście jakaś podstawa czy inspiracja z zewnątrz czasem występuje, ale nie uznajemy chamskiego podrabiania cudzych wzorów, natomiast jeśli coś cudzego zamieszczamy, to zawsze na uczciwych warunkach i w porozumieniu z prawowitym autorem. Zamówione u nas ciuchy mają nasze informacyjne przywieszki oraz metki ToMoje!, ale nie usuwamy oryginalnych metek producentów odzieży na jakich bazujemy – ani nie ma się czego wstydzić, ani nie ma sensu ściemniać! Dzięki temu łatwiej Wam będzie dokonywać ponownych zamówień – będziecie wiedzieć, czy wam dobrze pasowało, czy jednak warto coś zmienić.

Aha – ważna sprawa! W związku z informacjami z powyższego akapitu nie możemy obiecać błyskawicznej realizacji wszystkich zamówień – dajemy Wam do wyboru sporo rodzajów odzieży (kilka krojów, sporo kolorów, szeroka rozmiarówka), więc czasem może nam czegoś zabraknąć. Dlatego profilaktycznie czas realizacji zamówień ustalamy na 2 do 5 dni – oczywiście, jeśli uda się wcześniej, to wyślemy wcześniej 😉 Jeśli jednak zależy ci, żeby coś dostarczyć w jakimś ściśle określonym terminie (żeby np. zdążyć z prezentem na urodziny), to prosimy o podanie tego w uwagach do zamówienia – wtedy jeśli będziemy wiedzieć, że jest jakiś problem z realizacją, będziemy mogli się zawczasu skontaktować i uzgodnić dalsze postępowanie!