Płatność i dostawa

SPOSOBY DOSTAWY

Proponujemy Ci następujące metody dostarczania zamówień:

1. Poczta Polska – list polecony priorytetowy. Metoda nieco tańsza niż kurier, ma też tę zaletę, że jeśli listonosz nie będzie mógł doręczyć przesyłki, to możesz ją odebrać w urzędzie pocztowym na podstawie awizo albo numeru listu przewozowego. Z powodu tego ostatniego nie wysyłamy przesyłek niepoleconych – nie są one śledzone, co mogłoby doprowadzić do zaginięcia przesyłki praktycznie bez szans na odzyskanie, za to z dużymi szansami na zawód, nerwy, a być może nawet brzydkie wyrazy. W przypadku gdyby zamówienie okazało się niemożliwe do wysłania tą metodą (np. ze względu na gabaryt) skontaktujemy się z Tobą, żeby zaproponować inna metodę (oczywiście bez dopłat).

2. DHL – przesyłka kurierska. Tu nie trzeba wiele wyjaśniać, przesyłka nieco droższa niż pocztowa, ze śledzeniem, umożliwiająca także otrzymanie sms-owej awizacji dostarczenia paczki. Dlaczego DHL? Opinie o firmach kurierskich są mocno podzielone, jednak na początku zdecydowaliśmy się udostępnić tą, którą uważamy za działającą najsprawniej (na podstawie własnych doświadczeń).

3. Odbiór osobisty w siedzibie ToMoje.pl w Rudzie Śląskiej, przy ul Zabrzańskiej 38/102. Tu nie trzeba wiele tłumaczyć, możesz przyjechać odebrać swoje zamówienie osobiście – w ciągu 14 dni kalendarzowych PO OTRZYMANIU INFORMACJI, ŻE JEST GOTOWE DO ODBIORU! Najlepiej byłoby zawczasu umówić się mailowo bądź telefonicznie, ponieważ pod tym adresem znajduje się biuro/warsztat/magazyn, gdyż nie posiadamy sklepu stacjonarnego z gotowymi produktami – a przynajmniej na razie 😉

W przyszłości zapewne wdrożymy także inne metody wysyłki, informację o tym zamieścimy na Facebook’u, zresztą jeśli zarejestrujesz się u nas to tak czy siak dowiesz się o tym, bo będziemy je musieli dopisać do regulaminu i poinformować Cię o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Odnosi się to zresztą także do dostępnych metod opłacania zamówień.

METODY PŁATNOŚCI

1. Zwykły przelew na konto – jeśli wybierzesz tę metodę, to po złożeniu zamówienia dostaniesz informację o kwocie i numerze konta, na który powinieneś wykonać przelew.

2. Płatności elektroniczne – szybkie przelewy bankowe realizowane przy pomocy platformy Przelewy24. Po złożeniu zamówienia z wybraną tą formą płatności zostaniesz przekierowany na stronę wyboru konkretnego banku, z którego chcesz dokonać płatności. Otrzymasz też od Przelewy24 mailowe powiadomienie o transakcji. Skontaktuj się z nami, gdyby okazało się, że żadna z proponowanych form płatności Ci nie odpowiada!

3. Pobranie – czyli płatność gotówką przy odbiorze przesyłki. Dostępna w przypadku wybrania opcji wysyłki kurierem, niestety płatna dodatkowo.

4. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym – tutaj prawdopodobnie nie trzeba niczego wyjaśniać 🙂